Kilka słów o nas

O nas

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuje się branżą motoryzacyjną. Jest ona dla nas nie tylko pracą, ale również pasją, której całkowicie się oddajemy. Od początku zajmujemy się produkcją i sprzedażą części samochodowych.

Ponad 20 lat

Na rynku

1000

Zadowolonych klientów rocznie

ponad 100

produktów naszej produkcji

+50 kompletów

Opon w przechowywali

od 20 lat jesteśmy na rynku

Nasze poczatki

Od początku zajmujemy się produkcją i sprzedażą części samochodowych. W swojej ofercie mamy szeroką gamę towarów. Oferujemy to, co jest najlepsze. Systematycznie staramy się poszerzać ofertę.

Dzięki długoletniej pracy w branży motoryzacyjnej możemy zaoferować wszystkim naszym Klientom najlepsze ceny. W swojej ofercie posiadamy całą gamę produktów producentów znanych z nienagannej jakości.

Nasze podejście

Najważniejszy jest klient

Od początku istnienia firmy dbamy o naszych Klientów. Staramy się dostosować do ich indywidualnych potrzeb i wszelkiego rodzaju zamówień.  Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług i dlatego warto nam zaufać.

To dzięki Państwu tak długo możemy istnieć w branży motoryzacyjnej i dlatego pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni, w związku z czym każda transakcja spotka się z miłym i profesjonalnym przyjęciem.

Wszystko co związane z oponami

Wulkanizacja

W naszej ofercie znajdą Państwo opony nowe i używane największych koncernów oponiarskich na świecie takich firm jak: Michelin, Continental, Bridgestone, Dunlop, Goodyear, PirellI, Vredestein, Yokohama, Toyo i wiele innych.


W sprzedaży posiadamy opony letnie, zimowe i całoroczne zarówno do  samochodów osobowych, dostawczych jak i 4×4. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie zapewni Państwu szybką i sprawną obsługę oraz fachowy dobór ogumienia przez młody i wykwalifikowany personel.

Naprawa

Wymiana Olejów

Wymieniamy oleje, płyny hamulcowe i wiele innych.

Producent

Produkujemy części z gumy

W naszej ofercie znajdziecie tuleje, gumy usztywniające, poduszki skrzyni biegów i wiele innych.

@Copyrights GumoTech 2020 | MazikaDigital